Dom Wczasowy Pod Zegarem

O nas

Nasz dom wczasowy

Dom Wczasowy "Pod Zegarem" powstał z myślą o tych, którzy atrakcje polskiego morza chcą mieć na wyciągnięcie ręki, a jednocześnie w każdej chwili mieć możliwość odpoczynku i regeneracji. Od lat gorąco witamy nad Bałtykiem wszystkich, którzy chcą zasmakować prawdziwych wakacji i na swoją bazę wypadową wybierają właśnie Łebę - malownicze miejsce, które pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Nasz dom wczasowy jest świetnym rozwiązaniem. Zapewnia całkowitą prywatność oraz wszystkie wygody potrzebne podczas wakacji. Niesamowite miejsce zapewnia bardzo łatwy dostęp do morza (ok. 1 km od plaży) a równocześnie znajduje się w zacisznej i spokojnej dzielnicy miasta. "Pod Zegarem" będą mieli Państwo możliwość skorzystania z wszelkich udogodnień, jakie są niezbędne w XXI wieku

Gorąco zapraszamy wszystkich do perły wśród nadmorskich kurortów położonych nad samym Bałtykiem. Wspaniały mikroklimat Łeby połączony z domową atmosferą w Domu Wczasowym "Pod Zegarem" sprzyja doskonałemu wypoczynkowi naszych Gości.

Zapraszamy do składania rezerwacji, które pozwolą na wybór dogodnego dla Państwa terminu. Specjalnie dla Państwa potrzeb prowadzimy pełną rezerwację miejsc. Jeśli chcą uzyskać Państwo więcej informacji na temat dostępności naszych pomieszczeń, bardzo prosimy o skorzystanie z poniższych danych kontaktowych:

Dom wczasowy "Pod Zegarem"
tel: +48 601 502 262, 59 866 24 49
Email: biuro@podzegarem.pl

W tym zabytkowym budynku z 1784 roku (Drugi najstarszy budynek w Łebie) oddajemy Państwu do dyspozycji komfortowe pokoje 2-3-4-5-osobowe w tym również apartamenty. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję, łazienkę, czajnik wraz z potrzebnymi akcesoriami. Ponadto do dyspozycji naszych Gości są lodówka, mikrofala, grill, parawany, internet bezprzewodowy, rowery, bilard oraz parking na terenie posesji.

Dom Wczasowy "Pod Zegarem" znajduje się w centrum Łeby, w odległości około 1 km od morza.

Obowiązujące zasady anulowania rezerwacji:
W przypadku anulowania lub nie pojawienia się Gościa w obiekcie obiekt obciąży Gościa opłatą w wysokości 100% opłaty za pierwszą noc.

Serdecznie zapraszamy!

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas
O nas

Przejdź do góry strony